top of page
panoramaA5.jpg

Vlastní cestou...

Od samého začátku jsme chtěli vytvořit něco jiného a originálního co by obstálo v konfrontaci s rostoucí kokurencí světových výrobců a vývojařů v oboru elektromobility.

černé pozadí

Navrhli jsme vlastní design a vyvinuli ocelovou konstrukci, která zaručí nadprůměrnou životnost zařízení. Vyvinuli jsme vlastní elektro hardware, který  využívá současných moderních trendů  elektromobility jako je inteligentní dobíjení a vzdálená správa stanic.

 

Vytvořili jsme vlastní software PulseConnect, který je na základě současných trendů naprogramován tak, aby nevyžadoval žádnou instalaci do mobilních zařízení a pracoval jen na webovém rozhraní. Umožňuje vzdálenou správu stanic pro provozovatele a jednoduchou obsluhu a platbu pro uživatele.

Jako první na světě jsem vyvinuli a vyrábíme DC rychlodobíječ s integrovaným vysavačem, který nabízí přidanou hodnotu s rozšířenou funkčnosti zařízení. Efektivně a prakticky tak využívá čas stávený dobíjením.

prolíná

Mezi naše spokojené zákazníky mimojiné patří:

logoppfweb.gif
logoarvalweb.gif
logoomexomweb.gif
TemoLOGO.gif

Společnost PulsePlus je sesterskou společností firmy TEMO Telekominikace a.s., která je na trhu přes 25 let a je jednou z nejvýznamějších firem v ČR v oblasti telekomunikací. Společnost disponuje 350 zaměstnanci jejichž prostřednictvím je schopna realizovat projekty elektromobility kompletně na klíč. Od návrhu samotného řešení včetně projektu a potřebných povolení až po samotnou realizaci a instalaci dobíjecích stanic a to na celém uzemí ČR. Jsme vybaveni technickým zázemím v podobě montážní a stavební techniky, která je třeba i k složitšjším instalacím. Díky těmto skutečnostem jsme se schopni postarat i o záruční a pozáruční servis.

Temotechnik.jpg

Naše dosavadní historie

ZALOŽENÍ FIRMY PULSEPLUS s.r.o.

Společnost vznikla v roce 2019 jako startup reagující na nastupující trendy spojené s elektromobilitou. Základním záměrem bylo vyvinout vlastní řadu dobíjecích stanic tak, aby zajištna naprostá nezávislost jak na samotných technologiích tak i na obsluhujících software. Dalším důležitým záměrem bylo využít velkou síť techniků společnosti TEMO Telekomunikace a.s. kteří budou schopni stanice instalovat a poté i servisovat.

- dokončen vývoj a uvedení na trh řady 810

- prodány první kusy

- zahájen vývoj Wallboxu

2019

ROZŠÍŘENÍ VÝROBNÍ ŘADY O DALŠÍ TYPY AC DOBÍJEČŮ

Pro společnost bylo důležité vyvinout další typy AC dobíječů, aby byla schopna uspokojit nároky potencionálních zákazníků, kteří měli zájem i o nástěné verze, které potřebovali instalovat do garáží nebo na zeď rodinných domů.  Proto jsme se zaměřili na vývoj typu wallbox určeného pro  domácí používání. Na základě poptávky zákazníků bylo dalším úkolem začít vývoj tzv. SMART verze, která byla schopná vzdálené komunikace přes internet a použití čtečky RFID čipů.

- dokončen vývoj a uvedení na trh řady Wallbox

- zahájen vývoj Wallbox DUO - nástěný dobíječ schopný dobíjet 2 elektromobily

- zahájen vývoj SMART boxu

- prodáno přes 50ks AC dobíjecích stanic

2020

NAVÁZÁNÍ OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE SE STRATEGICKÝMI PARTNERY

V rámci růstu společnosti a ucelené řadě AC dobíječů jsme navázali spolupráci  se společností Emil Fray, která v ČR zastupuje firmu Stelantis. Ta sdružuje automobilové značky Peugeot, Citroen, Opel, DS, a další. Další exkluzivní partnerství jsme uzavřeli s přední leasingovou společností Arval, která patří mezi zásadní sprostředkovatele operativních leasingů v ČR.

 

- dokončen vývoj a uvedení na trh řady Wallbox DUO

- dokončen vývoj SMART boxu a možnost upgreadu AC dobíječů řady 810 a Wallbox DUO na smart verzi.

- Navázána spolupráce se společností KB Charge v Bulharsku, která naši společnost zastupuje v regionu východní Evropy.

2021

ZAHÁJEN VÝVOJ RYCHLODOBÍJECÍ STANICE EVO

V roce 2022 jsme se dostali do fáze kdy jsme měli k dispozici kompletní řadu AC dobíječů včetně SMART verze. Proto jsme se rozhodli vstoupit do další fáze rozvoje společnosti která spočívala ve vývoji DC dobíjecí stanice SUPERCHARGER. K vývoji takového zařízení jsou třeba zkušenosti a finanční prostředky, které jsme se rozhodli investovat. Jde o mnohem složitější technologii a její vývoj zabere několik let. Dále bylo nutné začít vyvíjet i vlastní obslužný software, který by umožnil DC stanici provozovat komerčně.

- dokončen 1. prototyp DC stanice EVO 80

- zahájení spolupráce se společností Cloud 2 Air na vývoji obslužného software

- modernizace řady 810 a Wallbox

2022

VÝVOJ DC STANICE EVO S INTEGROVANÝM VYSAVAČEM

V rámci vývoje rychlodobíjecí stanice EVO jsme jako první na světě integrovali průmyslový vysavač, s kterým je možné v rámci dobíjení vysát dobíjený vůz. Tímto orignální updatem jsme zatraktivnili náš produkt i v rámci celosvětové konkurence. Zároveň jsme začli řešit možnost kopaktních DC výdejních portů kde je veškerý HW umístěn v centrálním bodě v rámci prostoru, který může být využit i pro bateriové ůložiště fotovoltaické elektrárny.

- dokončen vývoj DC stanice EVO a spuštění testovací fáze

- dokončen vývoj vlastní obslužné webové aplikace PULSEConnect a začátek testování

- zahájen vývoj integrovaného vysavače jako součást DC stanice EVO

2023

evobeton.jpg

Náš tým

David Seidl -  jednatel společnosti

Designové a konstrukční řešení dobíjecích stanic

Tel.: +420 608 408 804

Email: david.seidl@pulsepro.cz

Ing. Jan Kolář - jednatel společnosti

Výroba a instalace dobíjecích stanic, projektová řešení instalací pro zákazníky

Tel.: +420 721 601 454

Email: jan.kolar@pulsepro.cz

Vojtěch Polesný - hlavní vývojář HW dobíjecích stanic

Vývoj a konstrukce HW části dobíjecích stanic a jejich propojení se softwarem PulseConnect

Tel.: +420 739 277 941

Email: vojtech.polesny@pulsepro.cz

Vít Svoboda - manager programu PULSEInvest

Obchodní plán a financování výstavby komerčních nabíjecích hubů

Tel.: +420 777 341 351

Email: vit.svoboda@pulsepro.c
 

Adolf Trachta - obchodní zástupce

 

Tel.: +420 724 440 465

Email: adolf.trachta@pulseprocz

bottom of page