top of page
panoramaA5.jpg

Vlastní cestou...

Od samého začátku jsme chtěli vytvořit něco jiného a originálního co by obstálo v konfrontaci s rostoucí kokurencí světových výrobců a vývojařů v oboru elektromobility.

černé pozadí

Navrhli jsme vlastní design a vyvinuli ocelovou konstrukci, která zaručí nadprůměrnou životnost zařízení. Vyvinuli jsme vlastní elektro hardware, který využívá současných moderních trendů elektromobility jako je inteligentní dobíjení a vzdálená správa stanic.

 

Vytvořili jsme vlastní software PULSEConnect, který je na základě současných trendů naprogramován tak, aby nevyžadoval žádnou instalaci do mobilních zařízení a pracoval jen na webovém rozhraní. Umožňuje vzdálenou správu stanic pro provozovatele a jednoduchou obsluhu a platbu pro uživatele.

Jako první na světě jsem vyvinuli a vyrábíme DC rychlodobíječ s integrovaným vysavačem, který nabízí přidanou hodnotu s rozšířenou funkčnosti zařízení. Efektivně a prakticky tak využívá čas stávený dobíjením.

Mezi naše spokojené zákazníky mimo jiné patří:

logoppfweb.gif
logoarvalweb.gif
logoomexomweb.gif
prolíná
TemoLOGO.gif

Společnost PulsePlus je sesterskou společností firmy TEMO-TELEKOMUNIKACE a.s., která je na trhu přes 25 let a je jednou z nejvýznamnějších firem v ČR v oblasti telekomunikací a elektroinstalací. Společnost disponuje 350 zaměstnanci jejichž prostřednictvím je schopna realizovat projekty elektromobility kompletně na klíč. Od návrhu samotného řešení včetně projektu a potřebných povolení až po samotnou realizaci a instalaci dobíjecích stanic a to na celém území ČR. Jsme vybaveni technickým zázemím v podobě montážní a stavební techniky, která je třeba i k složitějším instalacím. Díky těmto skutečnostem jsme schopni zajišťovat záruční a pozáruční servis.

www.temo.cz

Temotechnik.jpg

Naše dosavadní historie

ZALOŽENÍ FIRMY PulsePlus s.r.o.

Společnost vznikla v roce 2019 jako startup reagující na nastupující trendy spojené s elektromobilitou. Základním záměrem bylo vyvinout vlastní řadu dobíjecích stanic tak, abychom si tak zajistili naprostou nezávislost jak na samotných technologiích tak i na řídícím software. Dalším důležitým záměrem bylo využít velkou síť techniků společnosti TEMO-TELEKOMUNIKACE a.s., kteří jsou schopni stanice instalovat a poté i servisovat.

- dokončen vývoj a uvedení na trh řady 810

- prodány první kusy dobíječů

- zahájen vývoj Wallboxu

2019

ROZŠÍŘENÍ VÝROBNÍ ŘADY O DALŠÍ TYPY AC DOBÍJEČŮ

Pro společnost bylo důležité vyvinout další typy AC dobíječů, abychom byli schopni uspokojit nároky potencionálních zákazníků, kteří měli zájem i o nástěnné verze. Ty lze instalovat do podzemních garáží nebo na zeď rodinných domů.  Proto jsme se zaměřili na vývoj typů wallbox. Na základě následné poptávky zákazníků byla dalším úkolem implementace čtečky RFID čipů a vývoj tzv. SMART verze, která umožňuje vzdálenou komunikaci přes internet.

- dokončen vývoj a uvedení na trh řady Wallbox

- zahájen vývoj Wallbox DUO - nástěnný dobíječ schopný dobíjet 2 elektromobily najednou

- zahájen vývoj SMART modulu

- prodáno přes 50ks AC dobíjecích stanic

2020

NAVÁZÁNÍ OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE SE STRATEGICKÝMI PARTNERY

V rámci růstu společnosti a dokončeného vývoje ucelené řady AC dobíječů jsme navázali spolupráci se společností Emil Frey, která v ČR zastupuje firmu Stellantis. Ta sdružuje automobilové značky Peugeot, Citroen, Opel, Fiat, a jiné. Další exkluzivní partnerství jsme uzavřeli s přední leasingovou společností Arval, která patří mezi zásadní sprostředkovatele operativních leasingů v ČR.

 

- dokončen vývoj a uvedení na trh řady Wallbox DUO

- dokončen vývoj SMART modulu a možnost upgradu AC dobíječů řady 810 a Wallbox DUO na SMART verzi.

- Navázána spolupráce se společností KB Charge v Bulharsku o zastupování naší společnosti v regionu východní Evropy.

2021

ZAHÁJEN VÝVOJ RYCHLODOBÍJECÍ STANICE EVO

V roce 2022 jsme se dostali do fáze kdy jsme úspěšně prodávali kompletní řadu AC dobíječů včetně jejich SMART verze. Proto jsme se rozhodli vstoupit do další etapy rozvoje společnosti, která spočívala ve vývoji DC dobíjecí stanice SUPERCHARGER. K vývoji takového zařízení jsou třeba zásadní zkušenosti a finanční prostředky, které jsme se rozhodli investovat. Jde o mnohem složitější technologii a její vývoj zabere několik let. Dále bylo nutné začít vyvíjet i vlastní obslužný a monitorovací software, který by umožnil DC stanici provozovat komerčně.

- dokončen 1. prototyp DC stanice EVO 80

- zahájení spolupráce se společností Cloud 2 Air na vývoji obslužného software

- modernizace řady 810 a Wallbox

2022

VÝVOJ DC STANICE EVO S INTEGROVANÝM VYSAVAČEM

V rámci vývoje rychlodobíjecí stanice EVO a za podpory Středočeského inovačního centra jsme jako první na světě integrovali průmyslový vysavač jako součást dobíječe. S ním je možné v rámci dobíjení vysávat dobíjený vůz. Tímto originálním updatem jsme zatraktivnili náš produkt i v rámci celosvětové konkurence. Zároveň jsme začali řešit možnost kompaktních DC výdejních portů, kde je veškerý HW umístěn v centrálním bodě v rámci prostoru, který může být zároveň využit i pro bateriové úložiště a technologie fotovoltaické elektrárny.

- dokončen vývoj DC stanice EVO a spuštění testovací fáze

- dokončen vývoj vlastní obslužné webové aplikace PULSEConnect a začátek testování

- zahájen vývoj integrovaného vysavače jako součást DC stanice EVO

2023

evobeton.jpg

Náš tým

David Seidl -  jednatel společnosti

Designové a konstrukční řešení dobíjecích stanic

Tel.: +420 608 408 804

Email: david.seidl@pulsepro.cz

Ing. Jan Kolář - jednatel společnosti

Výroba a instalace dobíjecích stanic, projektová řešení instalací pro zákazníky

Tel.: +420 721 601 454

Email: jan.kolar@pulsepro.cz

Vojtěch Polesný - hlavní vývojář HW dobíjecích stanic

Vývoj a konstrukce HW části dobíjecích stanic a jejich propojení se softwarem PulseConnect

Tel.: +420 739 277 941

Email: vojtech.polesny@pulsepro.cz

Vít Svoboda - manager programu PULSEInvest

Obchodní plán a financování výstavby komerčních nabíjecích hubů

Tel.: +420 777 341 351

Email: vit.svoboda@pulsepro.c
 

Adolf Trachta - obchodní zástupce

 

Tel.: +420 724 440 465

Email: adolf.trachta@pulseprocz

bottom of page