top of page
HUB1.jpg

Pojďte do toho s námi...

MĚNÍME VELKÉ PLÁNY VE SKUTEČNOST

PULSEInvest

Investiční program pro podnikatele a investory

Úvod do situace

V současné době se nacházíme ve zlomovém období, ve kterém probíhá proces elektrifikace dopravy, který spočívá v přechodu od spalovacích motorů k elektromobilům. Na začátku celého procesu je nutné vybudovat co nejhustší síť dobíjecích stanic, která přesvědčí uživatele automobilů k nákupu elektromobilů, nebo hybridů.

Celý proces právě začíná a budování dobíjecích míst je na začátku. V tomto smyslu je zřejmé, že lokalita a konkrétní místo provozování komerčních dobíjecích stanic je klíčové pro samotnou rentabilitu investice. Proto je rychlost obsazení těch nejlukrativnějších míst nejdůležitějším faktorem úspěchu a ziskovosti. 

Je třeba si také uvědomit, že na samém začátku celého přechodu k elektromobilitě bude snazší proces k získání různých povolení a schválení nutných k provozování. Samotná legislativa se teprve utváří a postupem času bude podrobnější a složitější.

City View
mapa.jpg
Firefly 20231002190737_edited.jpg

Strategie společnosti PulsePlus s.r.o.

Naše společnost je ryze česká firma s vlastním vývojem a výrobou. Do budoucna plánujeme vybudovat silnou a spolehlivou síť dobíjecích stanic a dobíjecích hubů, které jsou napojeny na vlastní obslužný software PULSEConnect. To nám umožňuje naprostou nezávislost a svobodu ve vývoji a následném modernizování jak služeb, tak samotných dobíjecích stanic.

Cílem tohoto projektu je včas se zapojit do tohoto procesu a nabídnout konkurenceschopný produkt za výhodnějších podmínek než konkurence. V tomto segmentu je kromě ceny rozhodující i kvalita, funkce a design. Kvalita je povinný standard, ale funkce a design  jsou možnosti, kde lze vyniknout nad ostatními. Jsou to pro nás hlavní prostředky, se kterými se chceme odlišit od ostatních a snažit se s nimi prosadit.

Partneři programu PulseInvest budou moci využívat členských výhod při nákupu rychlodobíjecích DC stanic za výrazně výhodnějších podmínek a možnost v budoucnu upgradovat své stanice na výkonnější verze.

O programu PULSEInvest

V tuto chvíli disponujeme všemi potřebnými složkami, abychom mohli spustit projekt PULSEInvest, který je určený pro drobné investory, kteří jsou ochotni vložit své prostředky v řádech menších jednotek milionů korun do perspektivního oboru provozování dobíjecích stanic pro elektromobily. Je navržen tak, aby uspokojil klienty z řad střední vrstvy, která v současné době disponuje finančními prostředky, které raději investuje do jistějšího a dlouhodobějšího projektu, který ale vychází z aktuálních a moderních trendů.

Investiční příležitost

S rostoucím počtem elektromobilů na silnicích se zvyšuje i poptávka po efektivních a rychlých nabíjecích řešeních. Naše nabíjecí centra jsou vybavena moderními DC nabíječkami, které umožňují rychlé dobíjení, což zákazníkům umožní pokračovat ve svých cestách s minimálním čekáním.

Klíčovým prvkem našich nabíjecích center je nejen vysoký standard technického vybavení, ale i přidaná hodnota pro uživatele. Naše DC dobíječe jsou jako první na světě vybaveny integrovaným vysavačem.

Řešení nabízí zastřešený prostor, který zákazníkům umožňuje pohodlně čekat, zatímco se jejich vozidlo nabíjí. V tomto prostoru jsou k dispozici automaty na občerstvení a WC, což zvyšuje komfort a zlepšuje celkový zážitek z nabíjení.

Investice do nabíjecího centra s více DC nabíjecími stojany nabízí atraktivní výnosy z hlediska návštěvnosti a využití, podpořené trendem rostoucí popularity elektromobilů.

02.jpg
bottom of page