top of page

PULSEConnect

Webová aplikace pro obsluhu a vzdálenou správu dobíječů PulsePro

www.pulseconnect.cz

Vlastní vývoj a moderní řešení webové aplikace, která nevyžaduje instalaci do mobilních telefonů. Pracuje jen na webovém rozhraní, které je kdykoliv k dispozici.

Aplikace PULSEConnect je schopna plně ovládat všechny dobíjecí stanice vybavené SMART modulem, které jsou připojeny na internet.

Je vybavena platební bránou, jejímž prostřednictvím lze jednoduše pomocí mobilního telefonu platit za energii a služby, které poskytují nabíjecí stanice PulsePro.

Přímým napojením na Google Maps je aplikace schopna navigovat uživatele k relevantním dobíjecím bodům a informovat ho o vzdálenostech a času dojezdu k jednotlivým stanicím.

Aplikace je schopna informovat v souhrnném seznamu o nejbližších dobíjecích stanicích a jeho  aktuálním stavu. Jde o informace typu zda je stanice v provozu, nebo právě probíhá jiné dobíjení.

Jednoduchá a intuitivní obsluha za využití QR kódů. Nevyžaduje povinnou registraci, ale v případě registrování může uživatel benefitovat z dalších nadstandardních služeb.

mobilapp1.gif

PULSEConnect

Výhody pro registrované uživatele, které zásadně usnadní používání aplikace.

www.pulseconnect.cz

Zaregistrovaným uživatelům je aplikace PULSEConnect schopna zobrazovat on-line data o právě probíhajícím nabíjení na display mobilního telefonu.

Informuje o
- čase probíhajícího dobíjení
- zbývajícím čase do plného dobití
- rychlosti dobíjení
- momentální výši spotřebované energie
- ceně za kW a přepočet vůči spotřebované energii
Tyto informace promítá i do souhrnných grafů.

Veškerou dobíjecí historii lze monitorovat v celkových souhrnech, které lze stáhnout a dále s nimi pracovat v běžných statistických aplikacích.

Aplikace PULSEConnect umožňuje i vytváření souhrnných účtů což je výhodné pro firmy nebo rodinné účty, které může spravovat více uživatelů najednou. I veškerá statistická data lze takto zpracovávat souhrnně.

Registrovaní uživatelé mohou být také lépe oslovováni různými marketingovými akcemi, které můžou pořádat v rámci svého marketingu různí provozovatelé.

Spojovací body

PULSEConnect pro provozovatele

Moderní a efektivní aplikace pro provozovatele dobíjecích stanic PulsePro

www.pulseconnect.cz

Webová aplikace PULSEConnect je také důležitým a užitečným nástrojem pro správu dobíjecí stanice v komerčním provozu. Provozovatelé dobíjecích stanic, nebo celých dobíjecích hubů mají díky této aplikaci vše pod kontrolou. Mohou online kdykoliv monitorovat provoz jakékoliv své stanice, nebo mohou sami nastavovat parametry jako jsou cena, doba provozu, nebo mohou nastavovat různé slevy v rámci vlastních marketingových akcí.

Aplikace jim umožňuje jak momentální, tak i dlouhodobé monitorování zátěže nebo provozu jednotlivých stanic a upravovat je na základě svých potřeb. Veškerá data lze jednoduše importovat do statistických modelů a vyhodnocovat je i v dlouhodobých horizontech.

Provoz a funkce každé
dobíjecí stanice PulsePro je prostřednictvím aplikace PULSEConnect monitorován a v případě poruchy okamžitě upozorní provozovatele i naše  servisní oddělení o chybě nebo závadě. Díky tomu je servisní oddělení schopno okamžitě zasáhnout a stanici opravit nebo znovu uvést do provozu. V rámci programu PULSEInvest jsme schopni do 48 hodin závadu buď opravit, nebo vyměnit celou hardwarovou část dobíjecí stanice. Tato nadstandardní služba je možná díky velké síti elektrotechniků, kterými disponuje sesterská firma TEMO-TELEKOMUNIKACE a.s.

Ukázka funkce HISTORIE NABÍJENÍ, která slouží k celkovému přehledu dobíjení jednotlivých stanic

connectprint1.jpg
connectprint2.jpg

Ovládací panel pro provozovatele, který slouží k ovládaní a nastavování jednotlivých dobíjecích stanic.

bottom of page